Co Vám nabízíme

Pondělí až čtvrtek:

10:00 – 18:00

Pátek:

10:00 – 14:00

Oční optika

Jsme Vaše oční optika s vyjímečnými službami.

Pokud si chcete vybrat brýle a máte svůj vlastní recept, dorazte na naši pobočku v Dejvicích a neodejdete s prázdnou. Nabízíme velký výběr brýlových obrub a ty nejlepší brýlové čočky za výbornou cenu. Naše oční optika nabízí dioptrické i sluneční brýle různých barev a tvarů.

Pokud jste u žádného očního lékaře zatím nebyli a chcete si udělat nové brýle, stačí se objednat a my se o Vás i Vaše děti rádi postaráme.

Brýlové obruby

Náš oční optik vám vždy pomůže najít tu správnou brýlovou obrubu a brýlovou čočku tak, abyste vždy odcházeli naprosto spokojeni.

Brýlové obruby se snažíme vybírat tak, aby si u nás vybral opravdu každý. Nabízíme kvalitní brýle od firem jako například Porsche Design, Guess, GANT, Pepe Jeans, Christian Lacroix, EVATIK, Omega, doctor optic, Quiksilver, Roxy, Reserved.

Brýlové čočky

Společně s Vámi pro Vás najdeme tu nevhodnější brýlovou čočku od firmy Rodenstock.

Pokud hledáte brýlové čočky na všechny vzdálenosti, nabízíme progresivní čočky, které budou navrženy individuálně pro Vás a bude Vám zajištěno nejlepší vidění pomocí vyměřovacího přístroje Impression.

Měření zraku.

Naše ordinace nabízí nejmodernější vybavení, díky kterému jsme schopni získat veškeré informace o vašem oku. Nabízíme měření zraku optometristou. I přesto, že fungujeme jako oční ordinace, chceme pro vás ten nejvyšší komfort. Proto k nám dochází velmi zkušená optometristka, která provádí precizní 30 minutové měření dioptrií.

Tyto webové stránky, grafický layout a kompletní vypracování souladu s GDPR zpracovala společnost EVERY REGARD s.r.o. - 2021.